O Firmie

   Firma 'ATRA SERWIS ' powstała w 1995 roku w Warszawie poprzez wydzielenie działalności usługowej z firmy 'ATRA TH-P' istniejącej już wtedy na rynku telekomunikacyjnym od 1990 roku. Głównym powodem była konieczność zorganizowania lepszej obsługi licznej rzeszy naszych klientow. W zakresie świadczonych usług wchodzily i wchodzą wszelkie naprawy gwarancyjne oraz pogwaranycjne sprzętu biurowego (centrale telefoniczne, telefaksy i telefony) firmy Panasonic oraz konsultacje i doradztwo przy wyborze sprzętu, jego montaż, instalacje sieciowe (telefoniczne i komputerowe) oraz programowanie central telefonicznych.

   W roku 2001 odpowiadając na potrzeby naszych P.T. klientow rozszerzyliśmy zakres działania naszej firmy dodając dział sprzedaży i to zarówno hurtowej jak i detalicznej oraz zwiększyliśmy asortyment sprzedawanych produktów o urządzenia do nagrywania rozmów telefonicznych FonTel, telefony DECT firmy Siemens oraz materialy i akcesoria instalacyjne do większości popularnych w Polsce telefaksów, drukarek oraz kopiarek.

Do licznego grona naszych klientów należą podmioty budżetowe jak ministerstwa, urzędy gminne, szkoly wyższe, szkoły licealne, przedszkola, banki, instytuty, szpitale oraz firmy prywatne, jak również bardzo duża liczba firm instalacyjnych w całej Polsce.

   Nasza oferta szczególnie skierowana jest do firm instalacyjnych oferując im nie tylko możliwość zakupu sprzętu z istotnym upustem ale co jest dla nich często najważniejsze to dostęp do materiałów i szkoleń w zakresie nowych produktów i technologii. Jest to możliwie dzięki naszej ścisłej współpracy z firmą 'Panasonic Polska'. Jesteśmy bowiem jej autoryzowanym partnerem już od wielu lat.

   Nasz zespół składa się z bardzo doświadczonych pracowników, którzy zawsze z ochotą i pełnym zaangażowaniem służą Państwu z pomocą i dobrą radą.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z naszą firmą !

[ Zamknij ]
Letnia Promocja 2020

KX-TU110 tylko 149 zł brutto
Telefon komórkowy GSM dla seniora - łatwy w użyciu, duży wyświetlacz, długi czas pracy baterii, w trzech kolorach: czarny, szary i niebieski.